Dom Weselny Sara, Hotel Sara, Dom Weselny Laskowa, Dom Weselny Rozdziele, Hotel Laskowa, Organizacja Wesel

Lokalizacja

Hotel Sara położony jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu, otoczony przyrodą i urokliwymi widokami. Dom weselny „Sara” znajduje się w Laskowej w paśmie Beskidu Wyspowego, na północno-wschodnim stoku Góry Kamionna (801 m n.p.m.) Wokoło rozciąga się malowniczy krajobraz, patrząc na południe podziwiać można piękną panoramę Beskidów, a w pogodne dni nawet szczyty Tatr. Nasi goście z pewnością docenią niezwykłe położenie lokalu, ciszę, spokój i przyjazny klimat.

Wszystkie pory roku obfitują w niepowtarzalne atrakcje, na które żaden turysta nie pozostanie obojętny. W pobliżu „Sary” znajdują się szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe (m.in. niebieski szlak łączący Bochnię z Tymbarkiem, żółty w kierunku południowym prowadzący do Sanktuarium na Pasierbcu). Największą zimową atrakcją jest leżąca zaledwie 500 metrów od obiektu stacja narciarska Laskowa – Kamionna, dysponująca ponad 3600 m. tras zjazdowych. Jesienią natomiast można wybrać się do pobliskich lasów na grzyby.

Czyste górskie powietrze, interesująca fauna i flora, a także liczne zabytki w sąsiednich miejscowościach stanowią dodatkową zachętę do wybrania się w piękne okolice Domu Weselnego „Sara”.